Lst Yangın

sizin için en yenisi ve en iyisi lst yangin alarm sistemleri

Lst Yangın

sizin için en yenisi ve en iyisi lst yangin alarm sistemleri

Lst Yangın

sizin için en yenisi ve en iyisi lst yangin alarm sistemleri

ALARM TEKNOLOJİSİ İÇİN DÜNYA ÇAPINDAKİ ORTAĞINIZ

Labor Yangın Sistemleri : Yangın alarm sistemleri, söndürme sistemleri ve acil durum ikaz sistemleri gibi bir çok yangın alanında profesyonel ve derin ürün yelpazesi ile değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Canları ve Malları Koruyoruz

İnsanların ve mülkün korunması, 90 yılı aşkın bir süredir LST'nin en büyük önceliği olmuştur. Çalışmalarımız, insanları tehlikelere yaklaşma konusunda en iyi şekilde ve zamanında uyarmaya ve acil bir durumda onları mümkün olan en iyi şekilde korumaya hizmet eder. Bu yüksek sorumluluğun farkındayız ve kullanımı kolay, güvenli ve geleceğe yönelik çözümler geliştiriyoruz.

Dünyada Tercih Edilen

Elektronik bina güvenliği uzmanınız - geliştirmeden yerinde servise. LST, dünya çapında kullanım için yangın alarm sistemleri, söndürme kontrol sistemleri ve itfaiye ekipmanı geliştirir ve üretir. Ürünler maksimum işlevsellik ile karakterize edilir, aynı zamanda esnek genişletme seçenekleri, yüksek kullanıcı dostu ve basit programlama ile ikna ederler. Üretim münhasıran LST'nin Avusturya ve Almanya'daki kendi lokasyonlarında gerçekleştirilmektedir. Ürünlerin yaklaşık yüzde 70'i küresel ihracata yöneliktir ve LST ayrıca Orijinal Ekipman Üreticisi (OEM) olarak tanınmış uluslararası tedarikçilere de tedarik etmektedir.

00

Mutlu Müşteri

00

Büyük Proje

00

Saha Ekibi

00

Ülkede Hizmet

Çözümlerimiz...

Sizi Arayalım

Bilgilerinizi doldurun temsilcimiz en kısa sürede size ulaşsın.

Thank you
Error occurred while sending email. Please try again later.

Haberler Duyurular

Lst Markamız ISO 9001 ve ISO 14001 standartlarına göre test edilmiş ve sertifikalandırılmıştır. Üst düzey üretimde olan ürünler, ülkeye özgü standart ve yönetmeliklere göre sertifikalandırılmıştır..

Ülker
Eti
Efes
Balparmak
Acıbadem